Halı Yıkama


Kayseri de TSE belgeli şampuanlar kullanarak halılarınızı yıkar, kurular ve teslim ederiz.

Kayseri Ekspres Halı Yıkamaya emanet ettiğiniz halılarınız 6 aşamalı firmamıza özel halı yıkama temizlik kontrolünden geçerek sizlere hijyen ve yıpranmama vizyonuyla teslimi sağlanmaktadır.

Kayserinin her yerinde tecrübeli elemanlarımız halılarınızı makbuz karşılığında teslim aldıktan sonra ilk kontrol ve analiz, lekelere mudahale ve tozdan arındırma, halı cinsine göre makine ayarı, halı cinsine göre şampuan analizi, yıkama, durulama ve kapalı alanda kurutma evrelerinden geçerek son kontrol ve şeffaf paketleme yapılarak hijyenik bir şekilde kapınıza kadar teslimi sağlanır.

Kayseri Ekspres Halı Yıkama kesinlikle kuyu suyu, kanserojen madde içeren kimyasallar ve TSE belgesiz şampuanlar kullanmamaktadır.

Kayseri Ekspres Halı Yıkama olarak önceliğimiz çocuklarınız ve sizlerin sağlıklarına zarar verecek firmalardan ve sağlıksız koşullarda yıkama yapan kuruluşlardan uzak durmanızdır.

Sadece sizin kalitemizi daha iyi anlayabilmeniz için yıkama aşamalarını ve yıkama fabrikamızı online olarak izleyebileceğiniz sistemimiz mevcuttur.